AK Parti Akdağmadeni 7. Olağan İlçe Kongresi Yapıldı

AK Parti Akdağmadeni 7. Olağan İlçe Kongresi Yapıldı

1 PROJE 6 HİZMET

1 PROJE 6 HİZMET

Ticaret Ve Kültür Merkezi Çevre Düzenleme Çalışmaları Başladı

Ticaret Ve Kültür Merkezi Çevre Düzenleme Çalışmaları Başladı

OLUKÖZÜ BELEDİYESİ AKARYAKIT MAL ALIM İŞİ OLUKÖZÜ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

OLUKÖZÜ BELEDİYESİ AKARYAKIT MAL ALIM İŞİ OLUKÖZÜ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

İHALE İLANI

İHALE İLANI

Vali Polat’tan Akdağmadeni ziyareti
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 24 Eylül 2020 - 07:46:36
Vali Polat’tan Akdağmadeni ziyareti

            Vali Ziya Polat çeşitli incelemelerde bulunmak üzere ilçemize ziyarette bulundu. Yozgat Valisi Ziya Polat Kirsinkavağı Köyü ve Altılı köyü arasında yaklaşık 10 köyün kullandığı, ayrıca Kadışehri ile Akdağmadeni’ni birleştiren gurup yolunda bitümlü sıcak asfalt çalışmalarını inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Yapılan incelemelere Polat’a; İlçe Kaymakamı Mustafa Demir, Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın, Belde […]

            Vali Ziya Polat çeşitli incelemelerde bulunmak üzere ilçemize ziyarette bulundu.

Yozgat Valisi Ziya Polat Kirsinkavağı Köyü ve Altılı köyü arasında yaklaşık 10 köyün kullandığı, ayrıca Kadışehri ile Akdağmadeni’ni birleştiren gurup yolunda bitümlü sıcak asfalt çalışmalarını inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Yapılan incelemelere Polat’a; İlçe Kaymakamı Mustafa Demir, Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın, Belde Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri ve Siyasi Parti İlçe Başkanları eşlik etti.

            Yapılan ziyarette Akdağmadeni merkezindeki iş yerlerini denetleyen Valim Polat, esnaf ve vatandaşlara Maske, mesafe, temizlik ve HES Kodu Uygulaması konusunda uyarılarda bulunarak, kurallara mutlaka uyulmasını istedi. Valimiz Ziya Polat, Akdağmadeni ilçemizde bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulundu. Kirsinkavağı Köyünde vatandaşlarla buluştuk. Akdağmadeni’nde denetimlerde bulunduk. Şehit P. Uzm. Çvş Hasan Hüseyin Özdemir’in ailesini ziyaret ettik. Köy gurup yolları BSK asfalt ile buluşmaya devam ediyor. Valimiz Ziya Polat Akdağmadeni Kirsinkavağı köyü ve Altılı Köyü arası yaklaşık 10 köyün kullandığı, ayrıca Kadışehri ile Akdağmadeni’ni birleştiren gurup yolunda yapımı devam eden BSK asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Akdağmadeni ilçesine bağlı Kirsinkavağı Köyünü ziyaret eden Valimiz Ziya Polat, köy halkıyla bir süre sohbet edip sorunlarını dinledi. Vali Polat, Koronavirüs tedbirlerine uydukları için vatandaşlara teşekkür ederek, çocuklara da oyuncak ve kitap hediye etti.” Ziyaret hakkında belediye tarafından yapılan açıklamada ise,”Yapılan incelemeler sonrasında ilçe merkezini ziyaret eden Sayın Valimiz vatandaşlarımızla sohbet edip esnaflara maske, mesafe, kişisel hijyen ve özellikle HES Kodu Uygulaması konusunda uyarılarda  bulunarak, kurallara uymayanlara gerekli cezai işlemlerin uygulanacağını söyledi. Esnaf ziyareti sonrasında belediyemize ait Ak Konakta misafir ettiğimiz Valimiz Ziya Polat’a  Akdağmadeni salebi ikram edilerek Belediye Başkanımız Uzm. Dr. Nezih Yalçın tarafından ilçemizde devam eden ve planlanan projeler hakkında bilgiler verildi” bilgilerine yer verildi.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz