Başkan Arısoy’dan Vali Polat’a hayırlı olsun ziyareti

Başkan Arısoy’dan Vali Polat’a hayırlı olsun ziyareti

Akdağmadeni Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı

Akdağmadeni Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı

KADIPINARI İŞLETME ŞEFLİĞİ 217 VE 218 BÖLME NUMARALI SUNİ TENSİL SAHALARINDA ARAZİ HAZIRLIĞI VE TEL İHATA YAPILMASI HİZMET ALIM İŞİ  – ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

KADIPINARI İŞLETME ŞEFLİĞİ 217 VE 218 BÖLME NUMARALI SUNİ TENSİL SAHALARINDA ARAZİ HAZIRLIĞI VE TEL İHATA YAPILMASI HİZMET ALIM İŞİ – ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

Kaymakam Ahmet Coşkun’dan Zabıta Birimine Başarı Belgesi

Kaymakam Ahmet Coşkun’dan Zabıta Birimine Başarı Belgesi

Belediyeden Ücretsiz İnternet

Belediyeden Ücretsiz İnternet

OTİZME MAVİ IŞIK YAK
OTİZME MAVİ IŞIK YAK

İlçemizde Otizm Farkındalık günü için “Otizme Mavi Işık Yak” projesi kapsamında Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümü öğretmenleri ve öğrencileri tarafından program yapıldı. Belediye Meydanında düzenlenen programa Akdağmadeni İlçe Milli Eğitim Müdürü Ersoy Ceylan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer Özdemir, Okul Müdürü A.Latif Konakçı, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.Programda […]

İlçemizde Otizm Farkındalık günü için “Otizme Mavi Işık Yak” projesi kapsamında Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümü öğretmenleri ve öğrencileri tarafından program yapıldı.

Belediye Meydanında düzenlenen programa Akdağmadeni İlçe Milli Eğitim Müdürü Ersoy Ceylan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer Özdemir, Okul Müdürü A.Latif Konakçı, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Programda açıklama yapan Songül Cangül “Her yıl nisan ayının 2. günü Otizm farkındalık günü olarak kabul edilir. Otizm beynin farklı bölgelerinin çalışmasını engelleyerek iletişim kurmayı zorlaştıran bir durumdur. Diğer bir adıyla da beyin bozukluğudur.” ifadelerini kullandı.
Başak Taşkınsoy ise yaptığı açıklamada “Bizler Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü öğretmenleri ve öğrencileri olarak her zaman onların farkında ve yanında olduğumuzu göstermek için bugün buradayız.”dedi.
Okul Müdürü A.Latif Konakçı “Otizme Mavi Işık Yak” projesi kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürümüze ve Şube müdürümüze teşekkür ediyorum. Öğretmenlerimiz Başak Taşkınsoy, Songül Cangül, ve Meftun Sağlam’ın ilgi ve desteğiyle Otizme Mavi Işık Yak sloganıyla otizmli çocuklarımıza mavi ışık olmak için burada toplanarak bu konuyu gündeme taşımak istedik. Umarız amacımıza ulaşmışızdır.” Şeklinde konuştu.
Otizmli arkadaşlarımızın her zaman yanındayız, her zaman farkındayız.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz