BELEDİYE ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

BELEDİYE ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

Vali Polat Termal Tesiste İncelemede Bulundu

Vali Polat Termal Tesiste İncelemede Bulundu

Başkan Arısoy’dan Vali Polat’a hayırlı olsun ziyareti

Başkan Arısoy’dan Vali Polat’a hayırlı olsun ziyareti

Akdağmadeni Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı

Akdağmadeni Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı

KADIPINARI İŞLETME ŞEFLİĞİ 217 VE 218 BÖLME NUMARALI SUNİ TENSİL SAHALARINDA ARAZİ HAZIRLIĞI VE TEL İHATA YAPILMASI HİZMET ALIM İŞİ  – ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

KADIPINARI İŞLETME ŞEFLİĞİ 217 VE 218 BÖLME NUMARALI SUNİ TENSİL SAHALARINDA ARAZİ HAZIRLIĞI VE TEL İHATA YAPILMASI HİZMET ALIM İŞİ – ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

ÖNDER GÜREL’DEN MESAJ
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 15 Nisan 2019 - 18:57:50
ÖNDER GÜREL’DEN MESAJ

31 Mart Yerel Seçimlerinde Ak Parti Akdağmadeni Belediye Başkanı adayı olan Önder Gürel,  seçim süresince kendisine destek olan Akdağmadeni halkına teşekkür mesajı yayımladı. Çok kıymetli akdağmadenli hemşehrilerim, 31 mart seçimleri için Akdağmadeni belediye başkan adayı olarak gösterildiğim günden itibaren tek amacım, siz değerli hemşehrilerimize; yapacağımız hizmetlerimizi, projelerimizi ve kendimizi anlatmak oldu. Bu hedefler doğrultusunda ekibimiz […]

31 Mart Yerel Seçimlerinde Ak Parti Akdağmadeni Belediye Başkanı adayı olan Önder Gürel,  seçim süresince kendisine destek olan Akdağmadeni halkına teşekkür mesajı yayımladı.

Çok kıymetli akdağmadenli hemşehrilerim, 31 mart seçimleri için Akdağmadeni belediye başkan adayı olarak gösterildiğim günden itibaren tek amacım, siz değerli hemşehrilerimize; yapacağımız hizmetlerimizi, projelerimizi ve kendimizi anlatmak oldu. Bu hedefler doğrultusunda ekibimiz ile gece gündüz çalışarak gönüllere girmek için gayret sarf ettik. Gerek ilçe başkanlığım, gerekse belediye başkan adaylığım döneminde dikkat ettiğim en önemli husus; siyasi görüşü ne olursa olsun Akdağmadeni insanının kalbine dokunabilmek oldu. Benim dünyamda hiç hiçbir vatandaşımızı ötekileştirmeye yer olmadı.”ifadelerini kullandı.
Gürel “Başta genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Yozgat Milletvekilimiz, Anayasa Komisyonu Başkanımız Bekir Bozdağ’a adaylık sürecinde vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.
Gürel “çalışmalarımızda gece gündüz demeden karşılıksız bir şekilde yanımızda olan ilçemizin yiğit gençlerine, yiğit hanfendilerine, yiğit beyfendilerine, tüm aziz hemşehrilerime davamız için durmadan, yorulmadan çalışan ekibime, Ak Parti ilçe teşkilâtımıza, kadın kolları teşkilatımıza, gençlik kolları teşkilatımıza minnettarım. Rabbime şükürler olsun ki rabbim sizler gibi yol arkadaşlarını şahsıma nasip etti. Davamıza ve siz değerli hemşehrilerimize hiçbir zaman kırgınlığım dargınlığım olmayacaktır. Bundan sonraki süreçte eksiklerimizi tespit edip bunları düzelterek gönüllerinizi kazanmak için, kendimize dert bildiğimiz, derdi ile dertlendiğimiz Akdağmadenimiz için, Cumhurbaşkanımızın bizlere emanet davası için çalışmalarımız her daim yılmadan, yorulmadan devam edecek.” şeklinde açıklamada bulundu.
Gürel “Bir demokrasi bayramı olan 31 mart yerel seçimi sonuçlarını; olanda hayır vardır, kaderin üstünde de bir kader vardır diyerek kabul etmek gerekir. Saygıdeğer yol arkadaşlarım; hiçbir zaman dikleşmeyeceğiz; ama dik durup davamıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Önemli olan şahıslar değil hak davamızdır. Hiç bir şahıs bu kutlu davanın üzerinde değildir. Boyun bükmeden 2023 hedeflerimize ulaşmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.
Belediye başkanı seçilen sayın Nezih Yalçın’ı tebrik eder, görev yapacağı süre boyunca başarılar dilerim.” şeklinde açıklamada bulundu.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz