BELEDİYE ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

BELEDİYE ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

Vali Polat Termal Tesiste İncelemede Bulundu

Vali Polat Termal Tesiste İncelemede Bulundu

Başkan Arısoy’dan Vali Polat’a hayırlı olsun ziyareti

Başkan Arısoy’dan Vali Polat’a hayırlı olsun ziyareti

Akdağmadeni Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı

Akdağmadeni Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı

KADIPINARI İŞLETME ŞEFLİĞİ 217 VE 218 BÖLME NUMARALI SUNİ TENSİL SAHALARINDA ARAZİ HAZIRLIĞI VE TEL İHATA YAPILMASI HİZMET ALIM İŞİ  – ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

KADIPINARI İŞLETME ŞEFLİĞİ 217 VE 218 BÖLME NUMARALI SUNİ TENSİL SAHALARINDA ARAZİ HAZIRLIĞI VE TEL İHATA YAPILMASI HİZMET ALIM İŞİ – ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

LGS Türkiye birincisine ödül
LGS Türkiye birincisine ödül

Liselere Giriş Sınavı’nda (LGS) tüm branşlardaki soruların tamamını doğru cevaplayıp 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Öykü Gökçen Ünlütürk,  Akdağmadeni Kaymakamı Alp Eren Yılmaz tarafından ödüllendirildi. Türkiye genelinde 2 Haziran’da yapılan LGS’de tüm soruları cevaplayarak Türkiye birincisi olan Atatürk İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Öykü Gökçen Ünlütürk, başarısının düzenli ders çalışmaktan ve kitap okumaktan geçtiğini […]

Liselere Giriş Sınavı’nda (LGS) tüm branşlardaki soruların tamamını doğru cevaplayıp 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Öykü Gökçen Ünlütürk,  Akdağmadeni Kaymakamı Alp Eren Yılmaz tarafından ödüllendirildi.

Türkiye genelinde 2 Haziran’da yapılan LGS’de tüm soruları cevaplayarak Türkiye birincisi olan Atatürk İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Öykü Gökçen Ünlütürk, başarısının düzenli ders çalışmaktan ve kitap okumaktan geçtiğini söyledi.
Akdağmadeni Kaymakamı Alp Eren Yılmaz, makamında ailesiyle birlikte ağırladığı Öykü Gökçen’in başarısıyla gururlu olduklarını ifade etti.
Yılmaz “ “Bir soru eksik yapmış olsaydı bu kendisine çok fazla değişiklik katmayacaktı belki ama Akdağmadeni’ne bu gururu yaşatmış olmasından dolayı ailesine ve öğrencimize teşekkür ediyorum. Okulda verilen eğitim önemli ama ailenin de etkisi çok büyük.
Bundan sonra bir Uzmandan da destek almasını tavsiye ediyorum. Sayısal mı sözel mi alana daha yatkın olduğunu bir uzmandan destek alarak o yönde kendini geliştirmeni tavsiye ediyorum Artık bizim ülke olarak senden maksimum seviyede faydalanmamız gerek. Sen artık kendini ülkemizde değil dünyada sayılı insanlar arasında görmen lazım. İfadelerini kullandı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ersoy Ceylan “LGS sınavında 500 tam puan alarak Türkiye Birincisi olan öğrencimiz Öykü Gökcen Ünlütürk’ü tebrik ediyorum.
Program sonrası Türkiye Birincisi Öykü Gökcen Ünlütürk’e plaket ve hediyesi Kaymakam Alp Eren Yılmaz tarafından verildi.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz