Şehit Aileleri Unutulmadı

Şehit Aileleri Unutulmadı

CHP MİLLETVEKİLİ KEVEN’DEN AKDAĞMADENİ ZİYARETİ

CHP MİLLETVEKİLİ KEVEN’DEN AKDAĞMADENİ ZİYARETİ

İLAN AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN

İLAN AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN

BAŞKAN YALÇIN 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE  BASIN BAYRAMINI UNUTMADI

BAŞKAN YALÇIN 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMINI UNUTMADI

Elmalı, Çiftçi Sorunlarını Bakan Pakdemirli’ye İletti

Elmalı, Çiftçi Sorunlarını Bakan Pakdemirli’ye İletti

Kudüs İsrail’e Başkent Değil! Mezar Olacak
Kudüs İsrail’e Başkent Değil! Mezar Olacak

Ak Parti Akdağmadeni İlçe Başkanı Adem Darımla, ABD’nin sözde Orta Doğu barış planı için basın açıklamasında bulundu. Ak Parti Akdağmadeni İlçe Başkanı Adem Darımla “İsra ve Miraç toprağı ve Müslümanların ilk kıblesi olan Kudüs’ün Amerika tarafından Yahudi varlığının başkenti olarak tanıdığı hezeyanında bulunmuştur. Müslümanlar olarak bizim nazarımızda yok Hükmündedir. Sizlerde biliyorsunuz ki Kudüs İsra ve […]

Ak Parti Akdağmadeni İlçe Başkanı Adem Darımla, ABD’nin sözde Orta Doğu barış planı için basın açıklamasında bulundu.

Ak Parti Akdağmadeni İlçe Başkanı Adem Darımla “İsra ve Miraç toprağı ve Müslümanların ilk kıblesi olan Kudüs’ün Amerika tarafından Yahudi varlığının başkenti olarak tanıdığı hezeyanında bulunmuştur. Müslümanlar olarak bizim nazarımızda yok Hükmündedir. Sizlerde biliyorsunuz ki Kudüs İsra ve Miraç topraklarıdır. Kudüs Müslümanların ilk kıblesidir. Kudüs bize Allah Resul’ünün emanetidir. Bundan dolayı Kudüs asla yahudilerin başkenti olmayacaktır. Kudüs olsa olsa ancak onlara mezar olacaktır. Allah’ın izniyle çok yakında Müslümanlar Hilafeti yeniden ikame ederek paramparça olan İslam ümmetini birleştirerek ve Mescidi Aksayı Siyonistlerden temizleyecektir. Böylece Resulallah Sallallahu Aleyhi ve Sellemin şu sözü yerini bulacaktır.Müslümanlar Yahudilerle savaşıp onları öldürmedikçe kıyamet kopmayacaktır. Yahudiler taş ve ağaçların arkasına gizlenecekse taş ve ağaçlar dile gelip şöyle söylenecek: Ey müslüman Ey Allah’ın kulu işte arkamda bir yahudi var gel ve onu öldür.
Kudüs işgal altında iken bize gülmek haram olsun diyen Selahaddin’in emanetidir. Kudüs ü fethettiğinde şehre deve ile değil de güzel bir at üzerinde girmesi istenildiğinde Eğer biz islamdan başka İzzet ararsak Allah bizi zelil eder Diyen Hz Ömer’in emanetidir yüklü miktarda paralar karşılığında Filistinden toprak vermesini isteyen siyonist liderlerle karşı Ben size bir karış dahi toprak satmam Zira o beldeler bizim değil islam Ümmetinindir diyen Abdülhamit Emanetidir Ey Rabbimiz Bizleri yardımınla destekle ki yeniden ayağa kalkalım. Ey rabbim saflarımızı birleştir ki dağılmayalım. Ey rabbim bizleri yeniden tek bir ümmet eyle topraklarımızı tek bir toprak eyle. Savaşlarımızı tek bir savaş eyle.
Kudüs ve Mescidi Aksanın Müslümanların kırmızı çizgisi olduğunu tekrar hatırlatıyorum Kudüs hiçbir zaman İsrail’in başkenti olmayacaktır. Siyonizmin son kalesi korsan devlet İsrail’in ve ABD nin pervasız ve hukuksuz uygulamalarını nefretle konuyor, vicdanını kaybetmemiş uluslar arası camiayı ve halkın Müslüman devletleri bir an önce önlem almaya ve seslerini yükseltmeye davet ediyorum.”ifadelerini kullandı.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz