AK Parti Akdağmadeni 7. Olağan İlçe Kongresi Yapıldı

AK Parti Akdağmadeni 7. Olağan İlçe Kongresi Yapıldı

1 PROJE 6 HİZMET

1 PROJE 6 HİZMET

Ticaret Ve Kültür Merkezi Çevre Düzenleme Çalışmaları Başladı

Ticaret Ve Kültür Merkezi Çevre Düzenleme Çalışmaları Başladı

OLUKÖZÜ BELEDİYESİ AKARYAKIT MAL ALIM İŞİ OLUKÖZÜ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

OLUKÖZÜ BELEDİYESİ AKARYAKIT MAL ALIM İŞİ OLUKÖZÜ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

İHALE İLANI

İHALE İLANI

KISA SÜREDE BÜYÜK İŞLERE İMZA ATTIK
KISA SÜREDE BÜYÜK İŞLERE İMZA ATTIK

Akdağmadeni Belediye Başkanı İrfan Çoşgun göreve geldiği günden Belediyenin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Kısa sürede büyük işler başardık diyen Coşgun ‘’ İlçemizde eksikliği hissedilen her alanda durmak bilmeden çalışıp proje ürettik ve vatandaşlarımızın hizmetine sunduk ‘’ dedi . Belediye Başkanı İrfan Coşgun göreve başladığı andan itibaren belediyenin yapmış olduğu ve devam eden projeler […]

Akdağmadeni Belediye Başkanı İrfan Çoşgun göreve geldiği günden Belediyenin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Kısa sürede büyük işler başardık diyen Coşgun ‘’ İlçemizde eksikliği hissedilen her alanda durmak bilmeden çalışıp proje ürettik ve vatandaşlarımızın hizmetine sunduk ‘’ dedi .

Belediye Başkanı İrfan Coşgun göreve başladığı andan itibaren belediyenin yapmış olduğu ve devam eden projeler hakkında açıklamalarda bulundu.
Başkan Coşgun yapmış olduğu açıklama da şunları söyledi. ‘’ Görevi devraldığımız günden itibaren değerli vatandaşlarımızı yalnız bırakmayarak yanlarında olduk.Gönül belediyeciliğiyle vatandaşlarımızın takdirini kazandık. Esnaflarımızı bir bir ziyaret ederek istek ve önerilerini büyük bir dikkatle dinledik ve sorunlarının çözüme kavuşması noktasında hızlı bir şekilde çözüm ürettik . Devam eden projeleri tamamlarken ilçemiz için yeni projeler ürettik. Bilindiği üzere hayvan pazarı projesini tamamladık. İlçemizde hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımız ve ilgili kurumlarla toplantılarımızı yapıp ilçemizde hayvancılığı yeniden canlandırmak adına hayvan pazarını açtık.Vatandaşlarımıza sözünü verdiğimiz doğal gaz çalışmalarında sona gelindi ve çalışmaların tamamlandığı mahallelerimize doğalgaz verildi. Bundan sonraki süreçte de kademeli olarak çalışmaların tamamlandığı yerlerde doğalgaz kullanımı başlayacaktır. Belediyemiz araç parkını geliştirmek adına vatandaşlarımızın sürekli olarak istediği yeni bir belediye otobüsünü ilçemize kazandırdık. Ayrıca belediye garajına bir adet kamyon alınarak vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu.
İlçemiz için büyük değere sahip olan Karadikmen köyünden çıkarılan ve ilçemize getirilmesi için isale hattı yapım işi tamamlanan sıcak suyu ilçemize getirdik . İlçemizin tüm mahallelerinde eksikliği hissedilen her alanda büyük bir titizlikle çalışmalarımızı sürdürdük. Yıkımı tamamlanan eski belediye dükkanlarının bulunduğu alanda yeni bir sosyal alan inşa ettik.Eski terminal bölgesinde bulunan Yeni Sosyal Yaşam Alanı Projesini tamamladık.Gecemizi gündüzümüze katarak yapmış olduğumuz çalışmalarla ilçemizin dört bir yanında düzenlemeler gerçekleştirdik. Cenazesi olan vatandaşlarımızın hizmetine sunulmak üzere iki adet içerisinde sıcak suyu elektiriği ve oturma alanı bulunan taziye aracını ilçemize kazandırarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Kısa bir süre içerisinde saymakla bitiremeyeceğimiz projeleri ilçemizde gerçekleştirmenin vermiş olduğu mutluluğu yaşamaktayız. Bu süre içerisinde bizlerden desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen değerli vatandaşlarıma şükranlarımı sunarım. Bundan sonraki süreçte de ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz’’ dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz