AK Parti Akdağmadeni 7. Olağan İlçe Kongresi Yapıldı

AK Parti Akdağmadeni 7. Olağan İlçe Kongresi Yapıldı

1 PROJE 6 HİZMET

1 PROJE 6 HİZMET

Ticaret Ve Kültür Merkezi Çevre Düzenleme Çalışmaları Başladı

Ticaret Ve Kültür Merkezi Çevre Düzenleme Çalışmaları Başladı

OLUKÖZÜ BELEDİYESİ AKARYAKIT MAL ALIM İŞİ OLUKÖZÜ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

OLUKÖZÜ BELEDİYESİ AKARYAKIT MAL ALIM İŞİ OLUKÖZÜ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

İHALE İLANI

İHALE İLANI

CHP MİLLETVEKİLİ KEVEN’DEN AKDAĞMADENİ ZİYARETİ
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 6 Ağustos 2020 - 06:20:57
CHP MİLLETVEKİLİ KEVEN’DEN AKDAĞMADENİ ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat Milletvekili Ali Keven, Kurban Bayramı sonrası Akdağmadeni’ne gelerek STK’ları ziyaret etti.             CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, Akdağmadeni İlçe Başkanı Necip Turançiftçi ve yönetimini ziyaret edip bayramlaştıktan sonra Akdağmadeni’nde kamu kurumlarını ve STK’lara ziyarette bulundu.             Akdağmadeni’nde ilk ziyaret yeri Muhtarlar Derneği oldu.             CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven “Akdağmadeni’nde hemşerilerimle […]

Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat Milletvekili Ali Keven, Kurban Bayramı sonrası Akdağmadeni’ne gelerek STK’ları ziyaret etti.

            CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, Akdağmadeni İlçe Başkanı Necip Turançiftçi ve yönetimini ziyaret edip bayramlaştıktan sonra Akdağmadeni’nde kamu kurumlarını ve STK’lara ziyarette bulundu.

            Akdağmadeni’nde ilk ziyaret yeri Muhtarlar Derneği oldu.

            CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven “Akdağmadeni’nde hemşerilerimle bayramlaştık. Burada Muhtarlar Derneğini, Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odasını, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Ziraat Odasını, Şoförler ve Nakliyeciler Kooperatifini ve bir çok kuruma ziyaretlerde bulunduk. İlçe sorunlarının kalıcı bir şekilde çözülmesi için birlikte çaba gösterilmesi gerektiğini belirttim’’ dedi.

            Keven “Patates ve soğan üretimiyle tanınan bölgede çiftçilerimiz bu sene patates fiyatından dolayı zararla sezonu kapatıyor. Bundan dolayı da ağız tadıyla bayram yapamadıklarından dert yanıyorlar. Patatesin birinci sınıf fiyatı 80 kuruş ve maliyetine ancak denk. Geri kalanın fiyatı ise 50 kuruşa kadar iniyor. Bu fiyatlarla üretici nasıl para kazanıp evini geçindirecek? Üretici üretsin ve ülkenin gıda ihtiyacını karşılaşın istiyorsak çiftçinin ürün fiyatını tüccarın insafına bırakmamak lazım. 83 milyonun gıda ihtiyacını karşılayan üreticilerimiz zarar ediyor. Taban fiyat uygulaması olmalı, ithalat değil yerli üretim desteklenmeli. Saray ve ekibi, başları sıkışınca çareyi ithalatta arıyor. Çareyi ithalatta değil tarlada, üretimde arayın. Tarladan, topraktan korkmayın gelin patates üreticilerinin yaşadıklarını görün.”diye konuştu.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz