BELEDİYE ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

BELEDİYE ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

Vali Polat Termal Tesiste İncelemede Bulundu

Vali Polat Termal Tesiste İncelemede Bulundu

Başkan Arısoy’dan Vali Polat’a hayırlı olsun ziyareti

Başkan Arısoy’dan Vali Polat’a hayırlı olsun ziyareti

Akdağmadeni Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı

Akdağmadeni Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı

KADIPINARI İŞLETME ŞEFLİĞİ 217 VE 218 BÖLME NUMARALI SUNİ TENSİL SAHALARINDA ARAZİ HAZIRLIĞI VE TEL İHATA YAPILMASI HİZMET ALIM İŞİ  – ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

KADIPINARI İŞLETME ŞEFLİĞİ 217 VE 218 BÖLME NUMARALI SUNİ TENSİL SAHALARINDA ARAZİ HAZIRLIĞI VE TEL İHATA YAPILMASI HİZMET ALIM İŞİ – ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 104. YILI KUTLANDI
ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 104. YILI KUTLANDI

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 104. Yılı ilçemizde düzenlenen törenle kutlandı. İlk tören Belediye Meydanında Atatürk Anıtına çelenklerin sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Daha sonra belediye konferans salonunda devam etti.Törene İlçe Kaymakamı Alp Eren Yılmaz, Belediye Başkanı İrfan Coşgun, Garnizon Komutanı Sinan Dinler, Cumhuriyet Başsavcısı Uğur Özil, daire müdürleri, […]

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 104. Yılı ilçemizde düzenlenen törenle kutlandı.

İlk tören Belediye Meydanında Atatürk Anıtına çelenklerin sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Daha sonra belediye konferans salonunda devam etti.
Törene İlçe Kaymakamı Alp Eren Yılmaz, Belediye Başkanı İrfan Coşgun, Garnizon Komutanı Sinan Dinler, Cumhuriyet Başsavcısı Uğur Özil, daire müdürleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, şehit aileleri ve öğrenciler katıldı.
Kuran-ı Kerim okumasıyla başlayan törende Akdağmadeni Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından günün anlam ve önemini anlatan etkinliklerle devam etti. Daha sonra programa katılanlara Çanakkale menüsü ikram edildi.
Program sonrasında ilçemizde yeni kurulan Şehit ve Gazi Aileleri Derneğinin açılışı ilçe protokolünün katılımlarıyla gerçekleşti.
İstiklal Caddesinde düzenlenen törende açılışı gerçekleştirilen Kaymakam Alp Eren Yılmaz yaptığı açıklamada “Amaçlarının şehit aileleri ve gaziler arasındaki iletişim ve kaynaşmanın sağlanmasını amaçladıklarını söyledi.
Yılmaz derneğin açılışında emeği geçenlere teşekkür etti.
Akdağmadeni Şehit ve Gazi Aileleri Derneği başkanı ise Van’ın Çatak ilçesinde şehit düşen Astsubay Sinan Babacan’ın babası Hacı Ahmet Babacan oldu.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz