AK Parti Akdağmadeni 7. Olağan İlçe Kongresi Yapıldı

AK Parti Akdağmadeni 7. Olağan İlçe Kongresi Yapıldı

1 PROJE 6 HİZMET

1 PROJE 6 HİZMET

Ticaret Ve Kültür Merkezi Çevre Düzenleme Çalışmaları Başladı

Ticaret Ve Kültür Merkezi Çevre Düzenleme Çalışmaları Başladı

OLUKÖZÜ BELEDİYESİ AKARYAKIT MAL ALIM İŞİ OLUKÖZÜ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

OLUKÖZÜ BELEDİYESİ AKARYAKIT MAL ALIM İŞİ OLUKÖZÜ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

İHALE İLANI

İHALE İLANI

Bozdağ, Gençlerle Buluştu
Bozdağ, Gençlerle Buluştu

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Ak Parti Akdağmadeni Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlelen, Gençlik Buluşması etkinliğine katıldı. Geçtiğimiz Cuma günü Yeni Sinema ve Konferans Salonu’nda yapılan etkinliğe, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, İl Başkanı Çelebi Dursun, Akdağmadeni AK Parti Belediye Başkan Adayı Önder […]

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Ak Parti Akdağmadeni Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlelen, Gençlik Buluşması etkinliğine katıldı.

Geçtiğimiz Cuma günü Yeni Sinema ve Konferans Salonu’nda yapılan etkinliğe, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, İl Başkanı Çelebi Dursun, Akdağmadeni AK Parti Belediye Başkan Adayı Önder Gürel, İlçe Başkanı Adem Darımla, Belediye Başkanı İrfan Coşgun , Gençlik Kolları Başkanı Cevdet Soyguncu ve gençlerin yoğun katılımı ile Gençlik Buluşması etkinliği gerçekleşti.
Ak Parti Akdağmadeni Gençlik Kolları Başkanı Cevdet Soyguncu açılış konuşmasında,
Sevgili genç kardeşlerim 31 Mart tarihinde Akdağmadeni Gençliği olarak bizlere büyük vazifeler düşmektedir. Bizler teşkilatımızın her kademesi ile gece gündüz demeden çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmadan üzerimize düşen bütün görev ve vazifileri yerine getireceğiz, ben bütün genç kardeşlerime inanıyor ve güveniyorum. Bugün bu toplantımız bizlere gösteriyor ki Akdağmadeni gençliği birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenmiş ve kararını vermiştir. Cumhurbaşkanımız genel başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve onun ilçemizdeki temsilcisi gönül belediyeciliğinin ilçemizdeki mimarı belediye başkan adayımız sayın Önder Gürel başkanımızın yanında dim dik durmaya hazırdır.”ifadelerini kullandı.
Ak Parti Akdağmadeni İlçe Başkanı Adem Darımla; Ben inanıyorum ki inşallah 31 Mart’ta adayımız Önder Gürel’e desteklerinizi ve oylarınızı vererek kazandıracaksınız. 31 Mart seçimlerimizin ülkemize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.”şeklinde konuştu.
Ak Parti Akdağmadeni Belediye Başkan adayı Önder Gürel ise yaptığı konuşmada, değerli genç kardeşlerim bugüne kadar yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum.”dedi.
Gürel “ 31 Mart Yerel Seçimleri için çalışacağız. Seçimlerden sonra ise Milletimizin, vatandaşımızın, hemşehrilerimizin, sizlerin verdiği yetkiyle gönül belediyeciliği anlayışıyla hep birlikte omuz omuza gerçekleştireceğimiz projelerle, faaliyetlerle ilçemizin geleceği için, gençlerimizin geleceğı için hep birlikte omuz omuza Cumhurbaşkanımızın gölgesinde çalışacağız.”şeklinde konuştu.
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ “ Bu salonu zaman ayırıp dolduran, varlıklarıyla onurlandıran bütün gençlerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Bozdağ, Türkiye yeni bir döneme giriyor. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri Türkiyemizin geleceğini tayin edeceği gibi Akdağmadenimizinde, Yozgatımızında geleceğini tayin edecek seçimlerdir. Bütün partiler adaylarıyla ortadalar. Bütün Liderler ortada, herkes kendi heybesinde ne varsa onu millette verme derdinde ve milletin rızasını alarak başa gelme gayreti içerisindedir. Elbette bu yarış olacak, elbette bu rekabet olacak ama sonunda milletin dediği olacaktır. Millet kimi başkan seçerse o başkan, kime iktidar verirse o iktidar kime yolun açık olsun derse onun yolu açık olacaktır.” ifadelerini kullandı.
Konuşmalarına devam eden Bozdağ, oyu belki bir dakikaka vereceksiniz ama sonuçlarıyla beş yıl yaşayacağız. Bizim kararımız kimin belediye başkanı olmasından ziyade kim başkan olursa Akdağmadeni’nin menfaatine olur, kim kazanırsa Akdağmadeni kazanır sorusunu sormalı ve bunu değerlendirmeliyiz.
Yeni dönemde Önder başkanımın en önemli projelerinden bir tanesi Akdağmadenimizin ormanları nın yeni bir şekilde dizayn edilerek Türkiye’nin tamamına hizmete sunulacaktır. Buraların temizliği Orman Bakanlığı ile anlaşılarak yapılacaktır. Bu şekilde dışarıdan misafir çekilecektir.
Şehirin içi nasılsa ormanlarımızda aynı şekilde tertemiz olacaktır. Buraları harekete geçirdiğimiz taktirde yeni istihdamlarda sağlayacaktır.”şeklinde konuştu.
Bozdağ “ Cumhurbaşkanımız Yozgat mitinginde sıcak suya değindi ve Akdağmadeni’ninde Termal Turizm Bölgesi kapsamına dahil edileceğini belirtti. Sıcak suyun Akdağmadenimize gelmesiyle birlikte yeni yapılacak oteller ile ilçemize büyük istihdamlar sağlayacaktır.” şeklinde konuştu.
Bozdağ “ 31 Mart Mahalli ve İdareler seçimlerinde hemşehrilerimiz Ak Parti Önder Gürel ile devam dedikten sonra Akdağmadeni’ne daha büyük yatırımlar yapılacaktır ve sizlerden Önder Gürel başkanımıza desteklerinizi bekliyorum.” ifadelerini kullandı.
Akdağmadeni İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cevdet Soyguncu, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ’ya tablo hediye ederek program sona erdi.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz