Başkan Arısoy’dan Vali Polat’a hayırlı olsun ziyareti

Başkan Arısoy’dan Vali Polat’a hayırlı olsun ziyareti

Akdağmadeni Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı

Akdağmadeni Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı

KADIPINARI İŞLETME ŞEFLİĞİ 217 VE 218 BÖLME NUMARALI SUNİ TENSİL SAHALARINDA ARAZİ HAZIRLIĞI VE TEL İHATA YAPILMASI HİZMET ALIM İŞİ  – ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

KADIPINARI İŞLETME ŞEFLİĞİ 217 VE 218 BÖLME NUMARALI SUNİ TENSİL SAHALARINDA ARAZİ HAZIRLIĞI VE TEL İHATA YAPILMASI HİZMET ALIM İŞİ – ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

Kaymakam Ahmet Coşkun’dan Zabıta Birimine Başarı Belgesi

Kaymakam Ahmet Coşkun’dan Zabıta Birimine Başarı Belgesi

Belediyeden Ücretsiz İnternet

Belediyeden Ücretsiz İnternet

BEŞ YILDA 30 MİLYON TL’LİK YATIRIM
BEŞ YILDA 30 MİLYON TL’LİK YATIRIM

Oluközü Belediye Başkanı Halit Acun, Beldemize ve Konacı Mahallemize 5 yılda 30 Milyon Tl’lik yatırım yaptık. Oluközü Belediye Başkanı Halit Acun Belediye Başkanlığı son beş yılda yapılan yatırımlar ve hizmetler hakkında değerlendirmede bulundu. Beldemize ve Konacı Mahallemize 5 yıl içerisinde Park, Kilitli taş, kanalizasyon, Halı Saha, Cenaze Kılma Yeri, Su Şebekesi, araç gereç alımı ve […]

Oluközü Belediye Başkanı Halit Acun, Beldemize ve Konacı Mahallemize 5 yılda 30 Milyon Tl’lik yatırım yaptık.

Oluközü Belediye Başkanı Halit Acun Belediye Başkanlığı son beş yılda yapılan yatırımlar ve hizmetler hakkında değerlendirmede bulundu. Beldemize ve Konacı Mahallemize 5 yıl içerisinde Park, Kilitli taş, kanalizasyon, Halı Saha, Cenaze Kılma Yeri, Su Şebekesi, araç gereç alımı ve en büyük yatırımlardan biri olarak beldemizde TOKİ Konutları ve Üst geçit yapımı gibi bir çok hizmetler için 30 Milyon Tl’lik yatırımda bulunduk.

• Beldemizde Hizmette
Sınır Tanımadık
Acun, “ Beldemizde eksikliğini hissettiğimiz her alanda yeni projeler ve çalışmalar yaparak hizmette sınır tanımadık. Kasabamızda kanalizasyon çalışmalarının bitmesiyle yeni kilitli taş döşemesi yapıldı araç parkımıza yeni araçlar ekleyerek vatandaşımızın hizmetine sunduk. Cami yapımının kabası yapıldı ve peyzaj işlemleri devam ediyor.” İfadelerini kullandı.

• Konacı Mahallemiz
için ahdi vefamızı yerine
getirdik.
Oluközü Belediye Başkanı Halit Acun, Konacı köyünün Oluközü’ne mahalle olarak bağlanması üzerine Konacı mahallesine büyük yatırımların yapıldığını belirtti.
Biz Konacıyı mahalle olarak aldığımız zaman köydü ve alt yapı eksiklikleri vardı. Biz geldik ve bizi kabul ettiler. Bundan dolayı bizim Konacıya, Oluközü olarak bir ahdi vefamız vardı. Bu ahdi vefayı da 4,5 yıllık bir sürede gerçekleştirdik. Şuanda mahallenin %95 alt yapı ve üst yapısı bitmiş sayılır. İlçemize bağlı köylerle kıyasladığımız zaman Konacı Mahallesinin hiçbir eksiği kalmamıştır. Kendi kasabamıza ne yapıldıysa Konacıya da aynı imkanlar doğrultusunda hizmet gitmiştir. Konacı Köyünde Evet/Hayır referandumu bittikten sonra, Kanalizasyonları yoktu. Sıfırdan alt yapı ve doğal arıtmaları yapıldı, Oluközü-Konacı arasındaki laçka olan yol yapıldı. Su yoktu ve günlük 2-3 saat su kullanabiliyorlardı. Sıfırdan şebeke yaptık ve artık 24 saat sularını kullanabiliyorlar. Haritası ve imarı yapıldı. Halı saha, Cenaze kılma yeri, Park, Muhtarlık binası yapımı ve yanına sosyal faaliyetler için bir bina, Kilitli parkesinin %95’ini yapıldığını ifade etti.
Acun, “Konacı Mahallesine olan ahdi vefamızı 4,5 yılda gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum” dedi.

• Toki Teslim Ediliyor
Oluközü Belediye Başkanlığı ve TOKİ arasında yapılan işbirliği ile beldeye kazandırılan 124 adet TOKİ konutu inşasının tamamlandığını ve 15.05.2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceğini belirtti.

• Bozdağ’ya Teşekkür
Acun, “Yapılan hizmetler ve çalışmalara desteklerinden dolayı bizlere desteğini esirgemeyen Bakanımız sayın Bekir Bozdağ’ya Oluközü Beldesi olarak şükranlarımızı sunuyoruz.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz