AK Parti Akdağmadeni 7. Olağan İlçe Kongresi Yapıldı

AK Parti Akdağmadeni 7. Olağan İlçe Kongresi Yapıldı

1 PROJE 6 HİZMET

1 PROJE 6 HİZMET

Ticaret Ve Kültür Merkezi Çevre Düzenleme Çalışmaları Başladı

Ticaret Ve Kültür Merkezi Çevre Düzenleme Çalışmaları Başladı

OLUKÖZÜ BELEDİYESİ AKARYAKIT MAL ALIM İŞİ OLUKÖZÜ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

OLUKÖZÜ BELEDİYESİ AKARYAKIT MAL ALIM İŞİ OLUKÖZÜ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

İHALE İLANI

İHALE İLANI

BELEDİYE’NİN DESTEKLERİ DEVAM EDİYOR
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 3 Eylül 2020 - 07:32:12
BELEDİYE’NİN DESTEKLERİ DEVAM  EDİYOR

Akdağmadeni Belediyesi Pandemi Sürecinde Sosyal Belediyecilik çalışmalarını ve Covid-19 ile mücadelesini başaralı şekilde sürdürüyor. Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın “Bir çok alanda destek verdiğimiz Akdağmadeni Devlet Hastanesi ve 112 Sağlık hizmetleri istasyonuna daha etkin ve hızlı dezenfeksiyon yapılması için  ULV dezenfeksiyon  cihazlarını teslim ettik. Pandemi sürecinde olağanüstü gayret gösteren sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. […]

Akdağmadeni Belediyesi Pandemi Sürecinde Sosyal Belediyecilik çalışmalarını ve Covid-19 ile mücadelesini başaralı şekilde sürdürüyor.

Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın “Bir çok alanda destek verdiğimiz Akdağmadeni Devlet Hastanesi ve 112 Sağlık hizmetleri istasyonuna daha etkin ve hızlı dezenfeksiyon yapılması için  ULV dezenfeksiyon  cihazlarını teslim ettik. Pandemi sürecinde olağanüstü gayret gösteren sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. Halkımızın temas, hijyen ve maske kullanımına dikkat etmesini rica ediyoruz. Unutmayalım “korona değil ihmal öldürür!””dedi

Akülü Araçlar

Teslim Edildi

Yalçın “Akdağmadeni’nde yaşayan her birey bizim baş tacımızdır. “İnsan yaratılmışların en şereflisidir.” bakış açısıyla, “belediyecilik hayata dokunmak, gönüllere girmektir.” anlayışıyla   Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu ve Avrupa Engelliler Federasyonu aracılığıyla tarafımıza ulaştırılan iki adet akülü aracı ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza teslim ettik. Bize destek veren Konfederasyonumuza ve Federasyonumuza teşekkür ederiz. Akdağmadeni’nde ihtiyacı olan kardeşlerimizin hayatına dokunabilme, ihtiyaçlarını giderebilme amacıyla çalışacağız. Şeyh Edebali’nin belirttiği gibi “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın sözünü kendimize rehber edinerek “Mağdura, mazluma Akdağmadeni Belediyesi olarak umut oluyoruz ki Akdağmadeni yaşasın” ifadelerini kullandı.

2020-2021 EĞİTİM

ÖĞRETİM YILI BAŞLADI

Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın “ Tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve ailelere  “2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı” hayırlı olsun.Öğrencilerimizin uzaktan eğitimle başlayacak olan bu dönemi atlatıp, yüz yüze eğitime başlamaları bizim elimizde.Lütfen Maske, Mesafe ve Temizlik kurallarına uyalım.”

dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz