AK Parti Akdağmadeni 7. Olağan İlçe Kongresi Yapıldı

AK Parti Akdağmadeni 7. Olağan İlçe Kongresi Yapıldı

1 PROJE 6 HİZMET

1 PROJE 6 HİZMET

Ticaret Ve Kültür Merkezi Çevre Düzenleme Çalışmaları Başladı

Ticaret Ve Kültür Merkezi Çevre Düzenleme Çalışmaları Başladı

OLUKÖZÜ BELEDİYESİ AKARYAKIT MAL ALIM İŞİ OLUKÖZÜ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

OLUKÖZÜ BELEDİYESİ AKARYAKIT MAL ALIM İŞİ OLUKÖZÜ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

İHALE İLANI

İHALE İLANI

Akdağmadeni Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi Ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmete Açıldı
Akdağmadeni Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi Ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmete Açıldı

Akdağmadeni Belediyesi tarafından Han Deresi mevkiine sokak hayvanları için geçici bakım evi ve rehabilitasyon merkezi yapılarak açılışı gerçekleştirildi. Akdağmadeni Kaymakamlığı, Akdağmadeni Belediyesi öncülüğünde ve Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Programı öğrencilerinin katkıları ile hazırlanan Akdağmadeni Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi hizmete açıldı.Açılışa Akdağmadeni Kaymakamı Alp Eren Yılmaz, Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih […]

Akdağmadeni Belediyesi tarafından Han Deresi mevkiine sokak hayvanları için geçici bakım evi ve rehabilitasyon merkezi yapılarak açılışı gerçekleştirildi.

Akdağmadeni Kaymakamlığı, Akdağmadeni Belediyesi öncülüğünde ve Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Programı öğrencilerinin katkıları ile hazırlanan Akdağmadeni Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi hizmete açıldı.
Açılışa Akdağmadeni Kaymakamı Alp Eren Yılmaz, Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın, İlçe Emniyet Müdürü Ziya Akkaya, İlçe Jandarma Komutanı Tarık Lök, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ersoy Ceylan ve çok sayıda davetli katıldı.
Açılış konuşmasını yapan Akdağmadeni MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Özalp, hayatın dünyadaki çiçeklerle, böceklerle, hayvanlarla ve insanlarla birlikte canlı çeşitliliği ile daha da güzel olduğunu belirterek, sokak hayvanlarının bakım ve rehabilitasyonunun önemini vurguladı.
İnsanlar kendi sağlıklarına nasıl dikkat ediyorlarsa, aynı zamanda sokak hayvanlarının da bakımlı ve sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri konusunda gereken önem verilmelidir. Aksi takdirde hayvanlarda bulunan çeşitli hastalıkların insanlara geçme ihtimalinin fazla olduğuna değinen sayın Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Özalp, hayvanlarla vakit geçirmenin, insana manevi yönden büyük bir terapi etkisi yaptığını ve bunun sonucunda da insanlarda sevgi, saygı, hoşgörü ve yardımlaşma bilincinin arttığını söyledi.
Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın, merkezin hem sokak hayvanları hem de Akdağmadeni halkı için bir önem arz ettiğini, zamanla hizmet standartlarını geliştirip Sorgun’da açılışı yapılacak olan hayvan hastanesi ile kontrollü bir çalışma içerisinde olacaklarını belirtti.
Akdağmadeni Kaymakamı Alp Eren Yılmaz ise konuşmasında merkezin Akdağmadeni ve sokak hayvanları için öneminden bahsederek, merkezin hayata geçirilme sürecinde emeği olan herkese teşekkür etti.
Tören sonunda merkezin açılışında emeği olan Akdağmadeni MYO Bankacılık ve Sigortacılık programı öğrencileri Tuğba Karapolat, Bektaş Şirin ve Oğuzhan Gürcü’ye plaket takdim edildi. Öğrenciler de Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın’a hazırladıkları plaketi takdim etti.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz