Şehit Aileleri Unutulmadı

Şehit Aileleri Unutulmadı

CHP MİLLETVEKİLİ KEVEN’DEN AKDAĞMADENİ ZİYARETİ

CHP MİLLETVEKİLİ KEVEN’DEN AKDAĞMADENİ ZİYARETİ

İLAN AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN

İLAN AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN

BAŞKAN YALÇIN 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE  BASIN BAYRAMINI UNUTMADI

BAŞKAN YALÇIN 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMINI UNUTMADI

Elmalı, Çiftçi Sorunlarını Bakan Pakdemirli’ye İletti

Elmalı, Çiftçi Sorunlarını Bakan Pakdemirli’ye İletti

BELEDİYE ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 9 Temmuz 2020 - 05:47:22
BELEDİYE ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

Akdağmadeni Belediyesi çevre düzenlemelerine hız kazandırdı.             Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm.Dr.Nezih Yalçın ‘’Genç Girişimciler Kooperatifinde belediye tarafından başlatılan çevre düzenlemesi ve kilitli parke yapımını yerinde inceledi. Daha sonra kooperatif yönetimi ve esnafımızı ziyaret edip hasbihal eden Başkan Yalçın  ‘’Özellikle üretime yönelik atölyelerin bulunduğu kooperatifin ilerleyen zamanlarda daha da büyüyüp gelişmesi için girişimcilerimizin yanında olacağız. Akdağmadeni […]

Akdağmadeni Belediyesi çevre düzenlemelerine hız kazandırdı.

            Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm.Dr.Nezih Yalçın ‘’Genç Girişimciler Kooperatifinde belediye tarafından başlatılan çevre düzenlemesi ve kilitli parke yapımını yerinde inceledi. Daha sonra kooperatif yönetimi ve esnafımızı ziyaret edip hasbihal eden Başkan Yalçın  ‘’Özellikle üretime yönelik atölyelerin bulunduğu kooperatifin ilerleyen zamanlarda daha da büyüyüp gelişmesi için girişimcilerimizin yanında olacağız. Akdağmadeni Belediyesi her yerde ve her zaman Hakk’ın emrinde, halkının hizmetinde çalışmasına devam edecektir.’’ dedi.

DAĞLARINDA YOLLARINDA

ÇALIŞMAYA SÖZÜMÜZ VAR!

Başkan Yalçın “İlçemizde bir taraftan mevcut yollarımızın düzenlemesini gerçekleştirirken bir taraftan da kapalı olan imar yollarını açarak ulaşım ağını her geçen gün daha da genişletiyoruz. Yapılan çalışmalar doğrultusunda Seyrantepe ve Çamlık Mahallerimizi birbirine bağlayan alternatif bir yolu daha ulaşıma açmak için çalışmalarımız başladı. Özellikle TOKİ bölgesinden İmam Hatip Lisesi’ne giden öğrencilerimizin yoğun kullandığı güzergah daha düzenli ve kısa olacaktır.

DAHA TEMİZ BİR

AKDAĞMADENİ İÇİN

‘’Temiz Çevre Sağlıklı Yaşam’’ anlayışıyla sürdürdüğümüz çalışmalar kapsamında tüm mahallelerimize yeni çöp konteynerleri yerleştirilmeye başlandı.Toplamda 1000 adet alınan  ve ilk etapta 184 adet elimize ulaşan 400 litre hacimli yeni tip konteynerler ihtiyaç duyulan tüm noktalara Temizlik İşleri birimimiz tarafından yerleştirilmeye başlanmıştır. ‘’Daha Temiz bir Akdağmadeni’’ için var gücümüzle çalışırken değerli vatandaşlarımızın da bu konuda bizlere yardımcı olmaları ve belirlenen alanlar dışında dışarıya çöp bırakmamalarını hatırlatmak isteriz. Akdağmadeni bizim evimiz  evimizi temiz  tutalım.

PARKLARI VE ÇAY BAHÇELERİAÇILDI

Korona Virüs tedbirleri kapsamında bir süredir kapalı olan  Şehit Mehmet KÖKLÜ parkı, Alparslan TÜRKEŞ parkı( Toki Parkı) ,Nida TÜFEKÇİ parkı, 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler parkı ve Atatürk parkı bugün itibariyle açılmış bulunmaktadır.Bugün açılan parklarımız ve çay bahçelerimizde  sağlık tedbirlerine uyarak güzel zamanlar geçirmenizi diliyoruz.” dedi.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz