Başkan Arısoy’dan Vali Polat’a hayırlı olsun ziyareti

Başkan Arısoy’dan Vali Polat’a hayırlı olsun ziyareti

Akdağmadeni Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı

Akdağmadeni Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı

KADIPINARI İŞLETME ŞEFLİĞİ 217 VE 218 BÖLME NUMARALI SUNİ TENSİL SAHALARINDA ARAZİ HAZIRLIĞI VE TEL İHATA YAPILMASI HİZMET ALIM İŞİ  – ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

KADIPINARI İŞLETME ŞEFLİĞİ 217 VE 218 BÖLME NUMARALI SUNİ TENSİL SAHALARINDA ARAZİ HAZIRLIĞI VE TEL İHATA YAPILMASI HİZMET ALIM İŞİ – ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

Kaymakam Ahmet Coşkun’dan Zabıta Birimine Başarı Belgesi

Kaymakam Ahmet Coşkun’dan Zabıta Birimine Başarı Belgesi

Belediyeden Ücretsiz İnternet

Belediyeden Ücretsiz İnternet

Ak Parti İl Genel Meclisi Adayları Esnaf Ziyaretinde
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 15 Nisan 2019 - 18:37:15
Ak Parti İl Genel Meclisi Adayları Esnaf Ziyaretinde

İlçemizden Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi adayı olarak açıklanan, İrfan Coşgun, Hüseyin Lale ve Cengiz Nallı Ak Parti Akdağmadeni Belediye Başkan adayı Önder Gürel ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulunmaya devam ediyorlar. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde esnaf ile sohbetler eden Ak Partili İl Genel Meclisi adayları “Akdağmadeni’nin ticaretindeki sorunları konuşuyor, dinliyor çözüm üreteceğiz” dediler.ESNAFLARLA […]

İlçemizden Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi adayı olarak açıklanan, İrfan Coşgun, Hüseyin Lale ve Cengiz Nallı Ak Parti Akdağmadeni Belediye Başkan adayı Önder Gürel ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulunmaya devam ediyorlar.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde esnaf ile sohbetler eden Ak Partili İl Genel Meclisi adayları “Akdağmadeni’nin ticaretindeki sorunları konuşuyor, dinliyor çözüm üreteceğiz” dediler.
ESNAFLARLA SICAK SOHBETLER
Ak Parti İl Genel Meclisi adayları, İrfan Coşgun, Hüseyin Lale, Cengiz Nallı, Belediye Başkan Adayı Önder Gürel, Ak Parti İlçe Başkanı Adem Darımla, Ak Parti Yönetim Kurulu üyesi Ömer Aydoğmuş ilçemizde esnaf ziyaretinde bulundu.
esnafların kendilerine karşı gösterdiği teveccühe teşekkür ettiklerini söyledi. İlçemiz esnafının yaşadığı sorunları yakinen bildiklerini, göreve gelmeleri durumunda yerelde yaşanan sorunların çözümü konusunda projelerinin oluşturulacağını, genelde ise siyasilerle işbirliği yaparak çözümü konusunda adım atacakları” ifade ettiler.
Esnafımızı ziyaret ederek bol kazançlar diledik. Onlar bizi bağrına basarak esnafların sorunlarını anlattı. Bizde onlara her soruna bir projemiz olduğunu söylüyoruz. Esnaflarımızla buluşuyoruz. Dürüst, çalışkan, güler yüzlü, hizmet odaklı, yardımsever, şefkat, kapısı herkese açık olacak. Seçildiğimizde gece gündüz demeden ilçemiz ve köylerimiz için çalışacağız.” dediler.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz