Başkan Arısoy’dan Vali Polat’a hayırlı olsun ziyareti

Başkan Arısoy’dan Vali Polat’a hayırlı olsun ziyareti

Akdağmadeni Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı

Akdağmadeni Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı

KADIPINARI İŞLETME ŞEFLİĞİ 217 VE 218 BÖLME NUMARALI SUNİ TENSİL SAHALARINDA ARAZİ HAZIRLIĞI VE TEL İHATA YAPILMASI HİZMET ALIM İŞİ  – ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

KADIPINARI İŞLETME ŞEFLİĞİ 217 VE 218 BÖLME NUMARALI SUNİ TENSİL SAHALARINDA ARAZİ HAZIRLIĞI VE TEL İHATA YAPILMASI HİZMET ALIM İŞİ – ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANI

Kaymakam Ahmet Coşkun’dan Zabıta Birimine Başarı Belgesi

Kaymakam Ahmet Coşkun’dan Zabıta Birimine Başarı Belgesi

Belediyeden Ücretsiz İnternet

Belediyeden Ücretsiz İnternet

23 Nisan Kutlamalarında Başkanlık Koltuğu Çocuklara Emanet
23 Nisan Kutlamalarında Başkanlık Koltuğu Çocuklara Emanet

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 4. sınıf öğrencileri Elif Sude Alıcı, Alperen Yaman, Kaan Telli ile Süleyman Cem Arslan, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdürü Sönmez Oğuzhan, sınıf öğretmenleri Oğuz Çetin ve Kemal Taş ile birlikte Başkan Yalçın’ı ziyaret etti. Belediye başkanın koltuğuna geçen 4. sınıf öğrencisi Elif Sude Alıcı, başkanlık koltuğunu kendisine devreden Belediye Başkanı Nezih […]

Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda başkanlık koltuğunu çocuklara emanet etti.

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 4. sınıf öğrencileri Elif Sude Alıcı, Alperen Yaman, Kaan Telli ile Süleyman Cem Arslan, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdürü Sönmez Oğuzhan, sınıf öğretmenleri Oğuz Çetin ve Kemal Taş ile birlikte Başkan Yalçın’ı ziyaret etti.
Belediye başkanın koltuğuna geçen 4. sınıf öğrencisi Elif Sude Alıcı, başkanlık koltuğunu kendisine devreden Belediye Başkanı Nezih Yalçın’a teşekkürlerini sundu.
Alıcı ilk talimatını vererek mevcut kütüphanenin eski hapishane binası olduğunu belirtti ve öğrencilerin kolaylıkla kullanabileceği şekilde yeni bir kütüphanenin ilçemize kazandırılmasını istedi.
Ziyarette tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Belediye Başkanı Uzm.Dr.Nezih Yalçın; ‘’Bugün burada belki temsili bir makam değişikliği yapıyoruz fakat ilerde bu makamların sahipleri geleceğimizin teminatı çocuklarımız olacaktır.’’ dedi.
Öğrencilerle bir süre sohbet eden Belediye Başkanı Yalçın, belediye tarafından öğrencilere ve gençlere yönelik imkanlar doğrultusunda projelerin devam edeceğini belirterek ziyaret sonunda öğrencilere günün anısına hediyeler verdi.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz