Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’dan,  Kabalı köyündeki çiftçilere müjde

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’dan, Kabalı köyündeki çiftçilere müjde

Türkşeker sözleşmeli tarım uygulamasına geçiyor

Türkşeker sözleşmeli tarım uygulamasına geçiyor

NEFES KREDİSİ’NİN DAĞITIMINA BAŞLANDI

NEFES KREDİSİ’NİN DAĞITIMINA BAŞLANDI

LOTO’DA 6’YI TUTTURAN SORGUNLU TALİHLİ MİLYONER OLDU

LOTO’DA 6’YI TUTTURAN SORGUNLU TALİHLİ MİLYONER OLDU

LAVANTA KOKULU ÇEKEREK KENTİMİZ BÖLGENİN PARLAYAN YILDIZI OLACAK

LAVANTA KOKULU ÇEKEREK KENTİMİZ BÖLGENİN PARLAYAN YILDIZI OLACAK

TBB’den Belekcehan Belediyesine Araç Hibesi
TBB’den Belekcehan Belediyesine Araç Hibesi

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından Belekcehan Belediyesine kamyon aracı hibe edildi. Belekcehan Belediye Başkanı Şahin Arısoy, yaptığı açıklamada, Belekcehan Kasabası için önemli bir sorunu daha çözüme kavuşturduklarını söyledi.Türkiye Belediyeler Birliği tarafından (TBB) Belekcehan Belediyesine 2019 model kamyon aracı hibe edildiğini belirten Arısoy, “Belekcehan için güzel işler, hizmetler yapmaya gayret gösteriyoruz. Yıl ve model olarak ömrünü […]

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından Belekcehan Belediyesine kamyon aracı hibe edildi.

Belekcehan Belediye Başkanı Şahin Arısoy, yaptığı açıklamada, Belekcehan Kasabası için önemli bir sorunu daha çözüme kavuşturduklarını söyledi.
Türkiye Belediyeler Birliği tarafından (TBB) Belekcehan Belediyesine 2019 model kamyon aracı hibe edildiğini belirten Arısoy, “Belekcehan için güzel işler, hizmetler yapmaya gayret gösteriyoruz. Yıl ve model olarak ömrünü tamamlamış kamyon aracımızın yerine son model kamyon aracımıza kavuştuk. Araç filomuzu genişletmeye devam ediyoruz. Tüm çalışmalarımız ve hizmetlerimiz vatandaşlarımızın sorun yaşamadan, sıkıntı çekmeden daha güzel belediye hizmetlerinden faydalanabilmeleri için çalışıyoruz. ” dedi.
Belekcehan Belediyesinin araç parkını genişletmeye devam ettiğini dile getiren Arısoy, “Böylesine pahalı bir aracı tamamı hibe olarak envanterimize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” ifadelerini kullandı.
Arısoy, kamyon aracının kazandırılmasında Bu kamyonun bize gönderilmesini sağlayan başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Sayın Bekir Bozdağ beye, Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Sayın Yusuf Başer beye ve TBB’ye kasaba halkı adına teşekkür ederim.”şeklinde konuştu

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz