Kudüs İsrail’e Başkent Değil! Mezar Olacak

Kudüs İsrail’e Başkent Değil! Mezar Olacak

Uyuşturucu ile Mücadele Toplantısı Yapıldı

Uyuşturucu ile Mücadele Toplantısı Yapıldı

BELEDİYE 7/24 KAR MESAİSİNDE

BELEDİYE 7/24 KAR MESAİSİNDE

Sabah namazında cami cemaatine çorba ikramı

Sabah namazında cami cemaatine çorba ikramı

YENİ YILIN İLK MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

YENİ YILIN İLK MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Öğrenciler Avrupa Yolcusu
Öğrenciler Avrupa Yolcusu

Akdağmadeni Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi proje ekibi, Erasmus + programı çerçevesinde hazırladığı ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilip desteklenen projesi kapsamında 2 öğretmen ve 12 öğrenci Portekiz’e gitmeye hazırlanıyor. Akdağmadeni Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı öğretmenleri Songül Cangül , Meftun Sağlam  ve 12 öğrenci […]

Akdağmadeni Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi proje ekibi, Erasmus + programı çerçevesinde hazırladığı ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilip desteklenen projesi kapsamında 2 öğretmen ve 12 öğrenci Portekiz’e gitmeye hazırlanıyor.

Akdağmadeni Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı öğretmenleri Songül Cangül , Meftun Sağlam  ve 12 öğrenci Erasmus+  Projeleri Kapsamında Portekiz’in  Braga şehrine gidecekler.

            Okul Müdürü Abdullatif Konakçı yaptığı açıklamada “ KA102- Erasmus+ Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği Projeleri kapsamında  “Bireylerin Öğrenme Hareketliliği ve Tasarla, Öğren, Oynat” projeleriyle başvuruda bulunduk. Projemiz onaylandıktan sonra 2 öğretmenimizi ve 12 öğrencimizi gruplar halinde Ocak ve Mart aylarında Portekiz’in Braga şehrine göndereceğiz ve orada Centro Cultural e Social de Santo Adiao okulunda  15 günlük eğitim alacaklar. Aynı zamanda öğrencilerimiz Portekiz’in  kültürel özelliklerini de yakından inceleme fırsatı bulacaklardır. Bu projede desteğini esirgemeyen Sayın Kaymakamımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ediyoruz.”şeklinde konuştu.

            Proje ekibi öğretmen ve öğrencilerin  ülkemizi ve ilçemizi ve okulumuzu en iyi şekilde temsil edeceklerinden şüphesi olmadığını ifade eden Konakçı, projede gidecek öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılar diliyorum.” Dedi

            Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı Öğretmeni Songül Cangül “. İki grup şeklinde yurt dışına gidecek öğrencilerden birinci gruptaki 6 öğrenci ile bir öğretmen 15 günlük eğitimlerini Portekiz’de yapacaklar. Öğrencilerimiz kendi ülkemizle oradaki eğitimi kıyaslayarak eğitimlerini görecekler.”dedi.

Yurt dışına çıkacak olmanın heyecanını taşıdıklarını belirten  Akdağmadeni Nenen Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri de, yeni bir ülke, yeni bir medeniyet, yeni insanlar tanıyacakları için kendilerini çok şanslı hissettiklerini, ayrıca kendilerinin faydalanacağı bu tarz faaliyetlerin gelecek yıllarda da devam etmesini temenni ederek, diğer arkadaşlarında bu imkândan yararlanmalarını istediler.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz