Kudüs İsrail’e Başkent Değil! Mezar Olacak

Kudüs İsrail’e Başkent Değil! Mezar Olacak

Uyuşturucu ile Mücadele Toplantısı Yapıldı

Uyuşturucu ile Mücadele Toplantısı Yapıldı

BELEDİYE 7/24 KAR MESAİSİNDE

BELEDİYE 7/24 KAR MESAİSİNDE

Sabah namazında cami cemaatine çorba ikramı

Sabah namazında cami cemaatine çorba ikramı

YENİ YILIN İLK MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

YENİ YILIN İLK MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Müftü Sezik’in İlçe Ziyaretleri Devam Ediyor
Müftü Sezik’in İlçe Ziyaretleri Devam Ediyor

Yozgat İl Müftüsü Salih Sezik, İl Müftülüğü ve İlçe Müftülükleri arasında koordinasyonu sağlamak,  yeni gelişmeleri değerlendirip uygulanacak proje ve yürütülen hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulunmak, Kur’an kurslarına rehberlik etmek, verimliliği artırmak amacıyla ilçemizde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Yozgat İl Müftüsü Salih Sezik, “ İlçe ziyaretleri yapıyoruz. Bu maksatla da Akdağmadeni’mizi ziyaret ederek, İlçe Müftümüzü hemde […]

Yozgat İl Müftüsü Salih Sezik, İl Müftülüğü ve İlçe Müftülükleri arasında koordinasyonu sağlamak,  yeni gelişmeleri değerlendirip uygulanacak proje ve yürütülen hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulunmak, Kur’an kurslarına rehberlik etmek, verimliliği artırmak amacıyla ilçemizde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Yozgat İl Müftüsü Salih Sezik, “ İlçe ziyaretleri yapıyoruz. Bu maksatla da Akdağmadeni’mizi ziyaret ederek, İlçe Müftümüzü hemde Kur’an Kurslarımızı ziyaret etmek istedik. Akdağmadeni’ne yapılan hizmetleri yerinde görmek, motivasyonu sağlamak ve iletişimi kurmak için Akdağmadeni ilçemizi ziyaret ettik. Ayrıca Yozgatlı Hayırsever işadamı Bilal Şahin beyinde, Merkezdeki imam ve müezzinlere, Kur’an Kursu Öğreticilerine, merkezdeki hafız kızlarımıza, 300 civarında gündüzlü eğitim gören Kur’an Kurslarımızda hanımefendilere, daire personelimize göndermiş olduğu çeşitleri hediyeleri takdim ettik. Ayrıca 4-6 yaş Kur’an Kurslarındaki çocuklarımıza da önümüzdeki günlerde hediyeleri gelecek ve çocuklarımıza çeşitli hediyeler takdim edilecek.” dedi. Müftü Sezik “ Kur’anı okumak çok güzel ve asıl olanda Kur’an-ı yaşamaktır. Hayatımıza tatbik etmek, daha ahlaklı bireyler olmalıyız. Kur’an bizim hayatımıza yön vermelidir. Bizleri iyi bir mümin iyi bir Müslüman iyi bir vatan evladı yapmalıdır. Aileleriniz sizlerden çok şeyler bekliyorlar. Devlet olarak Yozgat İl Müftlüğü, Akdağmadeni Müftülüğü olarak sizlere çok güzel bir bina yapıldı. Tertemiz ve havadar ortam, mutfağında 3 çeşit yemek çıkan bir yer. Burada sizlere düşen tek görev çok çalışmak ve kendinizi geliştirmektir.” İfadelerini kullandı.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz