Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’dan,  Kabalı köyündeki çiftçilere müjde

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’dan, Kabalı köyündeki çiftçilere müjde

Türkşeker sözleşmeli tarım uygulamasına geçiyor

Türkşeker sözleşmeli tarım uygulamasına geçiyor

NEFES KREDİSİ’NİN DAĞITIMINA BAŞLANDI

NEFES KREDİSİ’NİN DAĞITIMINA BAŞLANDI

LOTO’DA 6’YI TUTTURAN SORGUNLU TALİHLİ MİLYONER OLDU

LOTO’DA 6’YI TUTTURAN SORGUNLU TALİHLİ MİLYONER OLDU

LAVANTA KOKULU ÇEKEREK KENTİMİZ BÖLGENİN PARLAYAN YILDIZI OLACAK

LAVANTA KOKULU ÇEKEREK KENTİMİZ BÖLGENİN PARLAYAN YILDIZI OLACAK

LGS Türkiye birincisine ödül
LGS Türkiye birincisine ödül

Liselere Giriş Sınavı’nda (LGS) tüm branşlardaki soruların tamamını doğru cevaplayıp 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Öykü Gökçen Ünlütürk,  Akdağmadeni Kaymakamı Alp Eren Yılmaz tarafından ödüllendirildi. Türkiye genelinde 2 Haziran’da yapılan LGS’de tüm soruları cevaplayarak Türkiye birincisi olan Atatürk İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Öykü Gökçen Ünlütürk, başarısının düzenli ders çalışmaktan ve kitap okumaktan geçtiğini […]

Liselere Giriş Sınavı’nda (LGS) tüm branşlardaki soruların tamamını doğru cevaplayıp 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Öykü Gökçen Ünlütürk,  Akdağmadeni Kaymakamı Alp Eren Yılmaz tarafından ödüllendirildi.

Türkiye genelinde 2 Haziran’da yapılan LGS’de tüm soruları cevaplayarak Türkiye birincisi olan Atatürk İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Öykü Gökçen Ünlütürk, başarısının düzenli ders çalışmaktan ve kitap okumaktan geçtiğini söyledi.
Akdağmadeni Kaymakamı Alp Eren Yılmaz, makamında ailesiyle birlikte ağırladığı Öykü Gökçen’in başarısıyla gururlu olduklarını ifade etti.
Yılmaz “ “Bir soru eksik yapmış olsaydı bu kendisine çok fazla değişiklik katmayacaktı belki ama Akdağmadeni’ne bu gururu yaşatmış olmasından dolayı ailesine ve öğrencimize teşekkür ediyorum. Okulda verilen eğitim önemli ama ailenin de etkisi çok büyük.
Bundan sonra bir Uzmandan da destek almasını tavsiye ediyorum. Sayısal mı sözel mi alana daha yatkın olduğunu bir uzmandan destek alarak o yönde kendini geliştirmeni tavsiye ediyorum Artık bizim ülke olarak senden maksimum seviyede faydalanmamız gerek. Sen artık kendini ülkemizde değil dünyada sayılı insanlar arasında görmen lazım. İfadelerini kullandı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ersoy Ceylan “LGS sınavında 500 tam puan alarak Türkiye Birincisi olan öğrencimiz Öykü Gökcen Ünlütürk’ü tebrik ediyorum.
Program sonrası Türkiye Birincisi Öykü Gökcen Ünlütürk’e plaket ve hediyesi Kaymakam Alp Eren Yılmaz tarafından verildi.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz