Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’dan,  Kabalı köyündeki çiftçilere müjde

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’dan, Kabalı köyündeki çiftçilere müjde

Türkşeker sözleşmeli tarım uygulamasına geçiyor

Türkşeker sözleşmeli tarım uygulamasına geçiyor

NEFES KREDİSİ’NİN DAĞITIMINA BAŞLANDI

NEFES KREDİSİ’NİN DAĞITIMINA BAŞLANDI

LOTO’DA 6’YI TUTTURAN SORGUNLU TALİHLİ MİLYONER OLDU

LOTO’DA 6’YI TUTTURAN SORGUNLU TALİHLİ MİLYONER OLDU

LAVANTA KOKULU ÇEKEREK KENTİMİZ BÖLGENİN PARLAYAN YILDIZI OLACAK

LAVANTA KOKULU ÇEKEREK KENTİMİZ BÖLGENİN PARLAYAN YILDIZI OLACAK

HASTAYA ve YAŞLIYA DOĞANKENTTE HERGÜN İFTAR YEMEĞİ
HASTAYA ve YAŞLIYA  DOĞANKENTTE HERGÜN  İFTAR YEMEĞİ

Yozgat’ın Sorgun ilçesine bağlı Doğankent kasabasında fukara,hasta ve yaşlı vatandaşlara Belediye tarafından her gün iftar yemeği veriliyor.Doğankent Belediyesi aşevinde hazırlanan iftar yemekleri her gün   iftar öncesinde evlere servis ediliyor. İftar yemeklerinin evlerine kadar ulaştırılması nedeniyle Doğankentteki hasta,yaşlı ve ihtiyaç sahibi 300 vatandaş ,Belediyeye hayır duasında bulunuyorlar. Doğankentin çalışkan Başkanı Doğan Sungur, kasabadaki 300 ihtiyaç sahibi […]

Yozgat’ın Sorgun ilçesine bağlı Doğankent kasabasında fukara,hasta ve yaşlı vatandaşlara Belediye tarafından her gün iftar yemeği veriliyor.Doğankent Belediyesi aşevinde hazırlanan iftar yemekleri her gün   iftar öncesinde evlere servis ediliyor. İftar yemeklerinin evlerine kadar ulaştırılması nedeniyle Doğankentteki hasta,yaşlı ve ihtiyaç sahibi 300 vatandaş ,Belediyeye hayır duasında bulunuyorlar.

Doğankentin çalışkan Başkanı Doğan Sungur, kasabadaki 300 ihtiyaç sahibi vatandaşın Ramazan boyunca iftar yemeklerinin Belediyece temin edileceğini belirterek konuya ilişkin şunları söyledi :

“Ramazan, rahmetin bolca tecelli için, yeryüzünün ilahi bir kudretle yeniden anlam kazandığı muhteşem bir aydır. Biz de bu mübarek ayın feyzi ile ihtiyaç sahibi 300 vatandaşımıza; Ramazan ayı boyunca evlerine kadar iftar yemeği götürerek, evde kaldığımız bugünler de ayrı bir anlam kazandırmak istedik. Ülkemize ve tüm İslam alemine sağlık, mutluluk, huzur ve bereket getirmesi dileği ile bütün Yozgatlı hemşehrilerime ve kasaba halkıma Hayırlı Ramazanlar”

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz